System…czyli otwórz oczy!

Starając się znaleźć optymalny sposób na ekscytujące życie musimy zrozumieć/uzmysłowić sobie jedną, bardzo ważną rzecz- mianowicie to , że na ziemi panują określone zasady i dodatkowo, na to jest nałożony pewien system.

System jest tak stworzony, aby czerpać energię pochodzącą z uwagi ludzi. To tłumaczy ogromną ilość głupoty/konfliktów/błahostek w różnych mediach.

Po prostu jesteśmy ogłupiani/zastraszani/rozpraszani własnie po to, aby: po pierwsze ściągnąć naszą uwagę i skierować ją tam, gdzie chcą zarządzający systemem (energia), a po drugie- abyśmy nie mieli czasu zatrzymać się i ogarnąć swoje myśli ( manipulacja).

Najbardziej wyrafinowana odmiana niewolnictwa- niewolnik, który nie wie, że jest niewolnikiem!

Jak  chomik biegnący w kołowrotku i mamiony widokiem wspaniałej drogi i nie mający pojęcia, że kołowrotek wytwarza energię, z której zyski czerpią właściciele tegoż kołowrotka.  Najgorsze jest to , że wcale nie musi biec i może w każdej chwili wyjść, ale nigdy nawet o tym nie pomyśli.

Sterujący systemem są przebiegli i dlatego jesteśmy programowani od dzieciństwa. Polityka, religie czy jakakolwiek przynależność są po to, aby nas podzielić/poróżnić , a w końcu , aby łatwiej nami zarządzać.

Wielu osobom może się to wydać niedorzeczne, dlatego polecam filmiki pod wpisem i tematy do wyszukania – NWO, plan trzech wojen światowych czy dlaczego przed FED-em w USA nie było podatków.

Myśl, że może jest coś lepszego, niż to, co narzuca system, może nas uwolnić i doprowadzić do optymalnego/ekscytującego życia. Myśl taka może powstać w naszej głowie wyłącznie wtedy, gdy zrozumiemy, że jesteśmy perfidnie manipulowani.

Więcej ciekawych informacji na moim koncie na Twitter:

Dodaj komentarz